. . .

O Sweet Juliet

Sweet Juliet Wedding agency - to coś więcej niż miłość...

To cały świat wypełniony zmysłowością i nieprzewidywalnością historii niespodziewanie spotykających się dwóch przeciwieństw. Właśnie tu marzenia przekształcają się w realność zacierając granice, oddając się emocjom.

Ponad 6 lat działamy na rynku ślubnym, organizując szczególne przyjęcia przepełnione niepowtarzalną atmosferą, lekkością i wspólną satysfakcją.

Co nas odróżnia od innych?

To, że tworząc tak ważny dzień w Waszym życiu kierujemy się emocjami zrodzonymi nie rozumem a sercem!

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

- Piszecie do nas wiadomość lub telefonujecie;

 

- Następnego dnia wysyłamy prezentację tego, jakim może być Wasz wymarzony dzień i wstępną prognozę budżetu;

 

- Podejmujecie decyzję, a następnie zawieramy umowę;

 

- Niezwłocznie nasi konsultanci przystępują do organizacji uroczystości ślubnej;

 

- Jako rezultat - Wy rozkoszujecie się rzeczywistością niezapomnianego wydarzenia wraz z waszymi gośćmi. Które po zakączeniu imprezy napewno powiedzą: „Tak pięknego przyjęcia to jeszcze w rzyciu nie widzieliśmy”

 

Planowanie wesela

BUDŻET WESELA

Proszę podać swoje imię i nazwisko

Podaj swój e-mail

Proszę podać żądaną miejsce na swój ślub

Proszę podać numer telefonu

* - рola wymagane

Dziękujemy. Wkrótce skontaktujemy się z Państwem!

Referencje

Możemy poszczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Jednak dla nas największym uznaniem jest wdzięczność nowożeńców oraz ich rodziców.

Dlaczego postanowiliśmy wybrać akurat agencję ślubną Sweet Juliet? Nie wiemy .J Tak, rzeczywiście, był to wybór dość intuicyjny. O, Boże! Jakież to szczęście mieć właściwą intuicję. J Marzyliśmy o pięknym i wesołym święcie, w kręgu najbliższych nam osób. Pragnęliśmy, aby ten Wielki Dzień był rodzinny, romantyczny i wzruszający. Jednak dzień naszego ślubu był jeszcze bardziej wspaniały, niż mogliśmy sobie wyobrazić. Miło było widzieć naszych gości odpoczywających i rozkoszujących się ceremonią.  Na koniec zwyczajnie brakowało im słów, aby wyrazić swój zachwyt. Oczywiście nas, również, przepełniały takie same emocje. Teraz, kiedy oglądamy fotografie, mamy ochotę ponownie wrócić do bajki, którą stworzyliście specjalnie dla nas. Dziękujemy naszemu organizatorowi ślubnemu i całemu zespołowi agencji Sweet Juliet za niezapomniane święto. ...

Przeczytaj wszystkie referencje

Blog

BĄDŹ NA BIEŻĄCĄ Z SWEET JULIET

Dziękujemy za subskrypcję!