Referencje

Możemy poszczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Jednak dla nas największym uznaniem jest wdzięczność nowożeńców oraz ich rodziców.

Żyję tobą O&J

Droga nasza Sweet Juliet. Dziękujemy, że podarowaliście nam najszczęśliwszy dzień w naszym życiu! Życzymy Wam jeszcze więcej inspiracji, wcielenia w życie wszystkich pomysłów i nowych projektów. Jesteśmy pewni, że podarujecie jeszcze wielu zakochanym sercom niezapomniane chwile w ich życiu. Sweet Juliet, dziękujemy, że jesteście!!!

Cały swiat istnieje dla nas N&A

Z całego serca Dziękujemy Wam!! Jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy prawidłowego wyboru, wybierając właśnie agencję Sweet Juliet! Pomogliście nam zrealizować wszystkie nasze marzenia. Wesele stało się dla nas – jak obiecywałyście – niezapomnianą bajką! Chcemy zaznaczyć, że w tym dniu wszystko odbyło się zgodnie z harmonogramem i scenariuszem. Nie było nerwów. Byliśmy absolutnie spokojni i szczęśliwi, ponieważ byliśmy pewni, że dzięki agencji Sweet Juliet wszystko jest pod kontrolą. Chcieliśmy również podziekować florystom Waszej agencji. To właśnie oni pomogli spełnić nasze marzenie. Ogromne, niezapomniane wrażenie wywołał na nas łuk wypełniony kwiatami, pod którym składaliśmy przysięgę kochać się na zawsze.Wielkie podziękowania dla całego zespołu Sweet Juliet za najlepszy dzień w naszym życiu!

Czułość Gżel I&V

Niezmiernie dziękujemy całemu zespołowi agencji ślubnej Sweet Juliet. Nawet nie wiemy co nam spodobało się bardziej, czy dzień naszego ślubu czy okres przygotowań do tego wydarzenia. Wszystko przebiegało sprawnie i naturalnie. Czas minął niepostrzeżenie, a w naszej pamięci zostały najpiękniejsze wspomnienia z naszego ślubu. Oddzielne podziękowania, za przemiłą niespodziankę, należą się naszemu weselnemu organizatorowi.  To było coś wzruszającego, i niewątpliwie, niezapomnianego. 

Wszystko za dla miłości I&S

Zapomnieć wszystko to, co przeżyliśmy na weselu - to nierealne. To wydarzenie na zawsze utkwiło w naszej pamięci, a także w pamięci naszych gości i rodziców. Oni do tej pory wspominają i mówią o tym weselu - "Wow, fantastycznie". Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w zorganizowaniu pomagała nam "super - mega" agencja Sweet Juliet.  Jesteśmy pewni, że bez was nie bylibyśmy w stanie zorganizować tak idealnego wesela. Fachowy zespół, który pracował na weselu nie przeszkadzał nam w doskonałej zabawie, nie dostrzegaliśmy ludzi, którzy pracowali dookoła - po prostu celebrowaliśmy naszą uroczystość.  W odróżnieniu od nowożeńców, którzy samodzielnie organizują swoje wesele, nie martwiliśmy się niczym - byliśmy prawdziwi i w pełni beztroscy. Przecież postawiliśmy na fachowców, którym zaufaliśmy i powierzyliśmy organizację wesela. Nasze oczekiwania były spełnione  w 100%. Podczas wesela także nasi goście nieraz podchodzili do organizatorów z zachwytem i wyrazami wdzięczności za wysoki poziom i piękne święto

Tutaj panuje miłość A&R

Dlaczego postanowiliśmy wybrać akurat agencję ślubną Sweet Juliet? Nie wiemy .J Tak, rzeczywiście, był to wybór dość intuicyjny. O, Boże! Jakież to szczęście mieć właściwą intuicję. J Marzyliśmy o pięknym i wesołym święcie, w kręgu najbliższych nam osób. Pragnęliśmy, aby ten Wielki Dzień był rodzinny, romantyczny i wzruszający. Jednak dzień naszego ślubu był jeszcze bardziej wspaniały, niż mogliśmy sobie wyobrazić. Miło było widzieć naszych gości odpoczywających i rozkoszujących się ceremonią.  Na koniec zwyczajnie brakowało im słów, aby wyrazić swój zachwyt. Oczywiście nas, również, przepełniały takie same emocje. Teraz, kiedy oglądamy fotografie, mamy ochotę ponownie wrócić do bajki, którą stworzyliście specjalnie dla nas. Dziękujemy naszemu organizatorowi ślubnemu i całemu zespołowi agencji Sweet Juliet za niezapomniane święto.

10 lat miłości A&F

Z moim mężem znamy się już wiele lat, nasza dziecięca przyjaźń przerodziła się od sympatii do pięknej miłości. Powiedzieć, że mieliśmy bardzo ciekawą historię miłości, to nic nie powiedzieć. Oprócz długich lat prawdziwych uczuć, udało się nam stworzyć nie tylko idealne relacje, ale i urodzić dwoje dzieci, zbudować własny dom, a także duży rodzinny biznes. Lecz będąc na urlopie na Dominikanie, mąż złożył mi propozycję. Kolejny raz byłam przyjemnie zaskoczona, uczynkiem mojego męża, ponieważ on zaproponował abyśmy wzięli ślub kościelny i zorganizowali piękne wesele. To było moim marzeniem!!! Teraz z podziwem wspominam te chwile. Z jednej strony przepełniały mnie emocje radości, z innej strony, po raz pierwszy od wielu lat nie wiedziałam od czego zacząć. Lecz jak mówią - internet jest zawsze do pomocy. Przejrzawszy bardzo dużo propozycji, zatrzymałam się na stronie internetowej agencji, która, moim zdaniem, wyróżniała się liczbą propozycji i gwarancją jakości, która dla mnie była bardzo ważna. Przy tym nasze pierwsze spotkanie, odbyło się przez SKYPE, lecz nawet to, nie przeszkodziło mi przekonać się w słuszności naszego wyboru. Mieliśmy sporo zobowiązań przed gośćmi i naszymi dziećmi, dlatego głównym zadaniem ślubnej agencji było stworzyć święto rodzinne, naprawdę prawdziwe komfortowe, pełne ciepła i miłości. Lecz przy tym powinno być wesoło, hucznie i na wysokim poziomie. Oczywiście, że świadkami naszej ceremonii były nasze dzieci, ich emocje trudno opisać i w ogóle, wszystko co odbywało się w tym dniu, to była magia. Byliśmy przejęci szczerością i szczególnym zaangażowaniem osób odpowiedzialnych za nasze wesele. Przez konsultantke ślubną byliśmy traktowani wyjątkowo. Nasze wesele było dla niej indywidualnym projektem, a nie kolejnym do zrealizowania. Współpracując z takimi ludźmi czuliśmy się bardzo komfortowo. Byliśmy na bieżąco informowani o wszystkich etapach przygotowań oraz otrzymywaliśmy precyzyjne odpowiedzi na nasze pytania i wątpliwości. Mogliśmy wprowadzać zmiany, a nasz konsultant ślubny z uśmiechem je przyjmowała. Dla nas ważny był efekt końcowy!!! Dziewczyny, urzeczywistniłyście moje marzenie!!! Wydawało mi się, że nie można być jeszcze szczęśliwszą, niż jestem, lecz okazuje się, że można. Dziękuję wam bardzo. Życzymy wam rozkwitu, sukcesów i abyście otrzymywali wiele radości i satysfakcji za waszą ogromną pracę. 

Historia miłości I&A

Pozdrowienia z Dominikany. Właśnie leżymy na słoneczku i wspominamy jaki wyraz twarzy miał tata, gdy dowiedział się o planowanych na uroczystości pawiach. Chyba jeszcze nigdy się tak nie śmiałam, no dobra, może podczas występu komików w czasie przyjęcia weselnego. Dziewczęta, to było coś nierealnego!!! Kiedy przyjęłam oświadczyny, pierwszym, co przyszło mi do głowy, było: „Tylko nie wesele… Weźmiemy ślub w urzędzie, wypijemy z rodzicami szampana i polecimy w podróż poślubną.” Nie chciałam takiej szablonowej uroczystości – przecież nasza relacja jest wyjątkowa. Jednak rodzice upierali się przy tym, że trzeba urządzić wesele, za co jesteśmy im dziś, bezgranicznie wdzięczni. Myśląc, że nasze wesele będzie takie jak inne, bardzo panikowałam. Na szczęście obok mnie był mój zaufany, i o dziwo, spokojny mężczyzna, który znalazł w Internecie kilka agencji i powiedział: „Wybieraj!”. Pamiętam pierwsze spotkanie z wami.  Było tak wesoło.  Przekonałyście nas, że wszystko będzie wyjątkowe w tym najważniejszym dniu. Rozumiałyście nas od samego początku i dokładnie, w 100 % przeobraziłyście nasze marzenia w rzeczywistość. Jeszcze nigdy nie widziałam tego, żeby goście nie chcieli wychodzić. My również nie mieliśmy ochoty, aby ten dzień zakończył się. Wszystko było tak świetne i tak perfekcyjne w każdym detalu! Ogromnie Wam za to dziękuję. Ach! Jeszcze nigdy nie słyszałam tylu słów zachwytu, co w trakcie naszej uroczystości.  Cały dzień byliśmy na fali – przepełniały nas emocje, które teraz żyją w naszych wspomnieniach. Wyjątkowe śluby istnieją, a przygotowują je organizatorzy ślubni z agencji Sweet Juliet – przekonaliśmy się o tym! Czekajcie na gości.

Jedno szczęście na dwóch J&R

Dziękujemyagencji Sweet Juliet za perfekcyjną organizację i przepiękne dekoracje. Za same nieprześcignione wrażenia z wesela, show programu i pokaz sztucznych ogni. Wszystko zorganizowaliście naprawdę na wysokim poziomie. Na początku nie mogliśmy sobie wyobrazić, że to o czym marzyliśmy może spełnić się w rzeczywistości, a jednak tak się stało.Teraz jesteśmy w podróży poślubnej, lecz nie ma dnia, w którym do nas nie docierałyby e-maile od naszych bliskich z entuzjastycznymi wspomnieniami i wdzięcznością za niepowtarzalne święto. Wszystkie te słowa adresujemy naszym organizatorom - ślubnej agencji Sweet Juliet.

Uwierz w bajkę E&R

Z głębi serca dziękujemy agencji Sweet Juliet za zorganizowanie uroczystości weselnej. Ten dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako najszczęśliwszy, niezapomniany i niepowtarzalny. Zaczynając przygotowania do naszego święta, wiedzieliśmy jedno: nasze wesele powinno być idealne i wzorowe dla wszystkich obecnych na nim gości. To nie jest zwykłe święto, a jedno z najbardziej wzruszających wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Chcieliśmy, aby nasz ślub i wesele było romantyczne i bajeczne. Z taką też wizją przyszliśmy do agencji i przedstawiliśmy swoje oczekiwania. Teraz, wspominając to wszystko, co odbyło się, możemy powiedzieć, że właśnie tak było. Nasze wesele stało się wydarzeniem niezapomnianym zarówno dla nas jak i naszych rodziców oraz bliskich. Minął prawie rok, a wszyscy wspominają je jako najwspanialsze ze wszystkich. Piękne wesele to praca wielu osób. Nad naszym czuwały profesjonalistki z agencji Sweet Juliet. Oglądając zdjęcia i z film z tego dnia, przeżywamy to wydarzenie za każdym razem na nowo. Świetna atmosfera, dobry humor i zadowolenie naszych gości – to wszystko było u nas dzięki Sweet Juliet. 

Miłość to Symfonia M&M

Mieliśmy ogromne szczęście doświadczyć pełnego profesjonalizmu zespołu agencji ślubnej Sweet Juliet. W sytuacji, kiedy nie wiesz, od czego rozpocząć przygotowania do wesela skontaktuj się z agencją Sweet Juliet. Zawsze cierpliwie konsultant ślubny odpowie na wszystkie pytania. Bardzo przyjemnie jest odpoczywać w dniu wesela, rozkoszować się najważniejszymi i najpiękniejszymi chwilami, nie martwiąc się o detale uroczystości. Sweet Juliet zadba o wszystkie szczegóły, o gości oraz dopilnuje atrakcji. Osobiście dla nas wesele było świętem z mnóstwem pozytywnych emocji, bez paniki i tremy. Dziękujemy Sweet Juliet. 

Szczerość uczuć V&V

Czy jest potrzebny nam organizator? To pytanie stawialiśmy sobie od pierwszego dnia, kiedy zdecydowaliśmy się zrobić niezapomniane święto dla siebie i naszych bliskich! Prawdę mówiąc, wątpiłam. Wydawało mi się, że wszyscy organizują sami, to znaczy że i my zrobimy to sami! Nic trudnego w tym nie ma: zamówić fotografa, wideo i restaurację. Po co nam organizator ślubny? Lecz myśl o samodzielnym organizowaniu uroczystości nie dawała mi spokoju. Zdecydowałam więc, że spotkam się z organizatorem ślubnej agencji Sweet Juliet i przyjrzę się czym różni się moja wizja od wizji człowieka, który profesjonalnie patrzy na proces przygotowania! To jest pierwsza prawidłowa decyzja przy organizacji wesela! No i rzeczywiście, kiedy powiedziałam przykładowo, co chcielibyśmy na naszym ślubie organizatorka opowiedziała o wszystkich szczegółach! Zrozumiałam, że dla mnie to będzie zbyt trudne, i nie mam tyle czasu i sił, no i zwyczajnie znajomych ludzi, którzy pomogą mi to zrobić! Nie należymy do ludzi, którzy przerzucą na plecy rodziców czy znajomych wszystkie przedślubne kłopoty! Rozstrzygnięto! Organizator wesela jest nam potrzebny. I to była druga prawidłowa decyzja! Po trzecie - nie chcieliśmy całkiem ingerować w organizację wesela – nie mieliśmy czasu na pojawianie się w restauracji czy odpowiedni dobór szczegółów (wybór kwiatków pod kolor mojego manicure). Wiedziałam jedno, że sama nie wiem do końca, czego chcę i tak można w nieskończoność wybierać! Jedyną niezmienną rzeczą jaką chciałam mieć to kwiaty piwonie. Dlatego czwartą prawidłową dla mnie decyzją było nie wnikać w organizację i zachować spokój. Organizacja spoczywała więc na barkach naszej konsultantki ślubnej, która rzadko mnie niepokoiła i tylko on-line! W dniu wesela byliśmy jak goście na swoim święcie! I nie możecie sobie wyobrazić jakie to niesamowite uczucie! Nie zastanawiasz się czy wszystko odbywa się zgodnie z planem. Odpoczywaliśmy!!! I już pod koniec naszego niezapomnianego dnia zauważyłam, że cały czas ta orkiestra była kierowana tylko przez jednego człowieka - naszego organizatora! I, po piąte, organizacja nie zakończyła się w dzień wesela. Tak, tak naprawdę ...! Na początku nawet nie zastanawialiśmy się nad tym! Rozliczenie z podwykonawcami również należało do agencji. Foto i wideo znów - całą tę pracę wzięła na siebie agencja! Jesteśmy bardzo wdzięczni całemu zespołowi, który pracował na naszym weselu, agencji Sweet Juliet, że urządzili nasz dzień szczególnym, a do tego i beztroskim! Dziękujemy za profesjonalizm i takt w stosunku do nas i naszych gości!!! :) Nam wszystko bardzo się spodobało - jesteście najlepsi! 

Je t’aime I&A

 Dziękujemy! Stworzyliście dla nas prawdziwie wytworne święto. I gdyby trzeba było cofnąć czas, zostawilibyśmy wszystko bez zmian. Najbardziej nas ujęła odpowiedzialność, profesjonalizm i zaangażowanie organizatora wesela. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani pracą Waszego zespołu. Głównie całym morzem pozytywnych emocji i niewiarogodnych wrażeń jakich doznaliśmy! Życzymy Wam wielkich osiągnięć, nieprzerwanego wzrostu i rozwoju, miłości i harmonii!

Uczucia nie mają granic I&P

Kiedy planowaliśmy wesele, bardzo martwiłam się, ponieważ na przykładzie przyjaciółek i znajomych wiedziałam, co znaczy dla narzeczonych proces przygotowania. Zawsze jest tysiąc drobiazgów, z którymi narzeczona musi poradzić sobie w dniu swojego wesela. Ja chciałam być po prostu szczęśliwą i beztroską narzeczoną w najpiękniejszym dniu mojego życia. Po zapoznaniu się z zespołem agencji ślubnej Sweet Juliet, od razu wiedziałam, że to idealny zespół do organizacji wesela moich marzeń. Najważniejsze co otrzymałam od nich - to pewność, że wszystko odbędzie się poprawnie, ponieważ tak to sobie zaplanowałam. W tym szczególnym dniu rozkoszowaliśmy się każdą chwilą naszego wesela, za co chcę powiedzieć ogromne dziękuję naszemu organizatorowi i koordynatorom Sweet Juliet. Profesjonalizm, serdeczność, zrozumienie – to wszystko o ślubnej agencji, która została stworzona do przeprowadzania najpiękniejszych wesel na tej ziemi. My Was lubimy.